facebook

Schody inne niż wszystkie – stopnie z kolekcji Libet Completto

Schody ogrodowe pełnią ważną rolę użytkową, a odpowiednio zaaranżowane mogą stać się również efektowną ozdobą przestrzeni. Wykonane z wysokiej jakości mieszanek betonowych stopnie Madera, Trawertyn, Maxima, Split i Venetia z kolekcji Libet Completto to prosty sposób na stworzenie funkcjonalnych i trwałych przejść, które dodatkowo przykują wzrok swoją niebanalną formą.

Dla każdego coś pięknego

 

 

Ważną zaletą produktów z grupy Libet Completto jest ich komplementarność z innymi propozycjami. Dla przykładu: Stopień Madera idealnie współgra z płytą o analogicznej nazwie, tworząc z nią spójne, atrakcyjne kompozycje.

Fot. Libet.

 

Idealnym uzupełnieniem posesji utrzymanej w stylu rustykalnym będzie stopień Madera. Jego powierzchnia, inspirowana wyglądem drewna, jest o wiele trwalsza od naturalnego odpowiednika, a dwa wyraziste kolory – bianco (kremowy) i grigio (ciemnoszary) – dodają materiałowi oryginalności. W takiej przestrzeni sprawdzi się również Stopień Split. Ozdobna faktura boku uzyskana została w procesie łamania, dzięki czemu produkt nawiązuje do wyglądu kamienia i doskonale komponuje się z palisadami czy cegłą. Miłośnicy eleganckich, klasycznych rozwiązań z pewnością zachwycą się wyrafinowanym Stopniem Trawertyn oraz subtelnym Stopniem Venetia. Tu również mamy do czynienia z nawiązaniem do występujących w naturze skał. W pierwszym przypadku lekko porowata struktura odzwierciedla wygląd trawertynu, w drugim – delikatny, kredowy kolor i oryginalna faktura przywodzą na myśl wapień. Zwolennikom minimalizmu i nowoczesnej stylistyki polecić można natomiast Stopień Maxima. Prosta forma, duży rozmiar oraz intrygujące kolory popielu i antracytu będą świetnie współgrały z modną architekturą modernistyczną.

 

Schody do kompletu

Ważną zaletą produktów z grupy Libet Completto jest ich komplementarność z innymi propozycjami. Stopnie Madera, Trawertyn i Venetia idealnie współgrają np. z płytami o analogicznych nazwach, tworząc z nimi spójne, atrakcyjne kompozycje. Rozwiązanie Split posiada natomiast swoje odpowiedniki wśród wyrobów, takich jak palisady, cegły czy rozwiązania ogrodzeniowe. A stopień Maxima wchodzi w skład bogatego Systemu (Maxima), w ramach którego znaleźć można rozmaite wzory płyt tarasowych, a także elementy, które posłużą do wzniesienia ogrodzeń, murków czy rabat.

Właściwie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów schody mogą stanowić nie tylko ułatwienie w poruszaniu się po działce o zróżnicowanej wysokości terenu, ale też stanowić jej efektowną ozdobę. Z elementu postrzeganego przez niektórych za uciążliwy, zmienią się w bezpieczny, wygodny i piękny składnik ogrodowej aranżacji.   

 

źródło: Libet

ostatnia aktualizacja: 2 lata temu • dodano: 2 lata temu
Salon sprzedaży projektów
ul. Szajnochy 14
85-783 Bydgoszcz

salon@dom-plan.pl
52 522 22 17    534 536 958

Powierzchnia użytkowa

Minimalny wymiar działki

m
m

 Zimowa promocja!

Wiertarka udarowa skil

GRATIS
do każdego zamówionego projektu wiertarka udarowa SKILDRIL

Nie znalazłeś projektu?

Zadzwoń! jesteśmy przedstawicielem wszystkich biur projektowych w Polsce!

ZAPRASZAMY!

regulamin promocji *

Najnowsze publikacje

Mieszkanie pod ciepłym dachem

Projekty domów z poddaszem użytkowym cieszą się coraz większą popularnością. Adaptacja tego pomieszczenia na cele mieszkaniowe wymaga jednak efektywnej termoizolacji dachu. O komfort cieplny na poddas...


Filip Chajzer buduje dom. Zobacz jaką dachówkę wybrał.

Uważni obserwatorzy profilu popularnego dziennikarza mogli zauważyć, że pochwalił się dachem swojego nowego domu. Na jakie pokrycie się zdecydował? Blacha, beton, glina? Okazuje się, że prezenter wybr...


Zobacz więcej...