facebook

EKOLOGICZNY KLEJ T-REX DO POKOJU DZIECKA

Remont pokoju dziecięcego wymaga szczególnych przygotowań, nie tylko w zakresie projektu architektonicznego, ale też doboru odpowiednich materiałów budowlanych. Szczególnie ważne jest zastosowanie ekologicznych klejów, takich jak na przykład bezbarwny T-REX marki Soudal, które są certyfikowane i bezpieczne dla zdrowia dziecka.

Nieodpowiednio dobrany klej do wykonania nawet drobnych prac dekoratorskich w pokoju dziecka, może stanowić przyczynę poważnych podrażnień oczu i dróg oddechowych malca. Niestety, część dostępnych w sklepach klejów wydziela szkodliwe substancje m.in. w trakcie aplikacji i schnięcia, które mogą pogłębić objawy alergii lub astmy u dziecka. Dlatego producenci tacy jak Soudal, zadbali o stworzenie ekologicznych produktów, które są szczególnie polecane do zastosowania w pokojach najmłodszych członków rodziny.

Klejem całkowicie nieszkodliwym i certyfikowanym,  z pomocą którego można trwale umocować elementy budowlane, ale też połączyć materiały dekoracyjne jest montażowy T-REX BEZBARWNY. Posiada znak EMICODE® EC1 plus, który umieszczany jest na opakowaniach certyfikowanych produktów, w tym produktów budowlanych, których emisja lotnych związków do otoczenia jest na bardzo niskim poziomie lub jest równa zeru. Produkty o kontrolowanej emisji substancji lotnych są w pełni bezpieczne dla zdrowia człowieka i środowiska.

T-REX BEZBARWNY jest bardzo prosty w użyciu i trzyma już po jednej sekundzie od dociśnięcia – aplikuje się go pasmami lub punktowo za pomocą ręcznego pistoletu. Zaraz po wyschnięciu staje się bezbarwny, a więc łączenia w praktyce są zupełnie niewidoczne i można je malować.

Doskonale sprawdzi się w sytuacji, kiedy trzeba skleić chwiejące się nogi krzesła, urwane uchwyty od szafki lub listwę przypodłogową. Dlatego z powodzeniem stosowany jest także w pracach typu DIY (zrób to sam). Rekomendowany jest to klejenia materiałów z drewna, szkła, korka, styropianu, gipsu, ceramiki, metalu, a nawet betonu. Przeznaczony do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz domu.

 

źródło: Soudal

ostatnia aktualizacja: 2 lata temu • dodano: 2 lata temu
Salon sprzedaży projektów
ul. Szajnochy 14
85-783 Bydgoszcz

salon@dom-plan.pl
52 522 22 17    534 536 958

Powierzchnia użytkowa

Minimalny wymiar działki

m
m

 Zimowa promocja!

Wiertarka udarowa skil

GRATIS
do każdego zamówionego projektu wiertarka udarowa SKILDRIL

Nie znalazłeś projektu?

Zadzwoń! jesteśmy przedstawicielem wszystkich biur projektowych w Polsce!

ZAPRASZAMY!

regulamin promocji *

Najnowsze publikacje

Mieszkanie pod ciepłym dachem

Projekty domów z poddaszem użytkowym cieszą się coraz większą popularnością. Adaptacja tego pomieszczenia na cele mieszkaniowe wymaga jednak efektywnej termoizolacji dachu. O komfort cieplny na poddas...


Filip Chajzer buduje dom. Zobacz jaką dachówkę wybrał.

Uważni obserwatorzy profilu popularnego dziennikarza mogli zauważyć, że pochwalił się dachem swojego nowego domu. Na jakie pokrycie się zdecydował? Blacha, beton, glina? Okazuje się, że prezenter wybr...


Zobacz więcej...